31
Styczeń
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Wielowątkowa zabawa zespołowa to czasami kręgosłup spełniającego potrzeby klienta warsztatu psychologicznego czy kongresu. Nie dziwi więc, że wykładowcy potrafią przeznaczyć naprawdę sporo wieczorów nad wymyśleniem unikalnej scenki edukacyjnej czy innego narzędzia. Potem chcą opatentować utwór tak by potem certyfikować kolejnych trenerów. Zarobki z cieszących się wzięciem ćwiczeń potrafią często siegać kilkudziesięciu tysięcy złotych rok do roku. Choć co prawda należy odjąć haracz dla fiskusa. Mimo wszystko jest się o co bić. Tak bardzo są to istotne kwoty, że wielu konsultantów w naszym kraju żyje w dominującym stopniu z udustępniania innym symulacji.
W portalu Goldenline toczy się obecnie nietypowy spór w której dyskutanci spierają się w temacie niewiadomego ale oczywiście nieudowodnionego plagiatu. Dialog i wymiana argumentów mają miejsce w wątku poświęconego opiniom o pewnej agencji szkoleniowej
Omawiane tematy podniosły ciśnienie piszących na tym forum trenerów. Każda osoba ma w oparciu o zaledwie parę informacji ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Poruszane są kwestie proc esu sądowego. Polecamy przejrzeć się debacie.
Swoją drogą – temat praw autorskich ćwiczeń menedżerskich jest szeroki i w sumie niezbadany i nikt go definitywnie nie rozwiązał. Wykładowcy ealizujący kursy biznesowe, treningi online czy symulacje biznesowe mają ciężki orzech do zgryzienia. Także precedensy z poprzednich sporów sądowych nie rozwiązują tego problemu.
Zapraszamy do lektury wątka.

Categories: Handel

Comments are closed.