07
Czerwiec
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także produkty krajowe, producenci następujących marek np. Poldent lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
 http://sklep.cezal.com.pl

Categories: Medycyna, Zdrowie

Comments are closed.